LinkMania Dorohoi CS 1.6
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Inregistrati-va (gratis) Altfel nu va apar toate Categoriile!!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 mda... reclamatiee :X:X

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
n3rv

n3rv


Mesaje : 12
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 52
Localizare : b0toShAn!

mda... reclamatiee :X:X Empty
MesajSubiect: mda... reclamatiee :X:X   mda... reclamatiee :X:X Icon_minitime1Mar Iul 22, 2008 9:05 pm

subsemnatuu n3rv ..lua in data de 22.07.2008 Cool kick de la agresoruu divineee ..nuj ..dc si ma amenintaa ..sa vedem cine ramade fara admin affraid Suspect am si dovezi baiatuuu clown Basketball cer masuri drasticeee study study study study study
Sus In jos
m4r0k4nu

m4r0k4nu


Mesaje : 7
Data de înscriere : 22/07/2008
Localizare : Botosani

mda... reclamatiee :X:X Empty
MesajSubiect: divine   mda... reclamatiee :X:X Icon_minitime1Mar Iul 22, 2008 9:22 pm

asai adminul divine se cam ia de noi astia fara admin:P.

eu zic ca _n3Rv_ nu e de vina[-x.

semnat de jucatorul Dau paLmat:D.si mai era end ala care azi imi schimba nikul X(X(

in rest _n3Rv_ este nevinovat.
Sus In jos
TraGeDie




Mesaje : 2
Data de înscriere : 22/07/2008

mda... reclamatiee :X:X Empty
MesajSubiect: Re: mda... reclamatiee :X:X   mda... reclamatiee :X:X Icon_minitime1Mar Iul 22, 2008 10:29 pm

ashaiii divine il ameninta pe n3rv ca ramane fara adminn ...avand ciuda pe n3rv ca joaca mai bn si se intelege mai bn cu noii playerii
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 92
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 32
Localizare : Dorohoi

mda... reclamatiee :X:X Empty
MesajSubiect: Re: mda... reclamatiee :X:X   mda... reclamatiee :X:X Icon_minitime1Mar Iul 22, 2008 10:31 pm

mda... divine a schimbat un nume...si ala ce face ca vad ca injura si se pune in gura cu toti.... eu lam vaz cum injura n3rv deci DIVINE nu minte No No
Sus In jos
https://linkmaniadorohoi.all-up.com
n3rv

n3rv


Mesaje : 12
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 52
Localizare : b0toShAn!

mda... reclamatiee :X:X Empty
MesajSubiect: ma florinee   mda... reclamatiee :X:X Icon_minitime1Mar Iul 22, 2008 10:42 pm

atunci era alta treabaa...acuma cine a mai venit inafar de alaaa cu reclamatii fatza de mnn ..zi si u u ..de ejtii Crying or Very sad No No No No No No pe cn am injuratttt thoamneeee dc yooooo Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus In jos
n3rv

n3rv


Mesaje : 12
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 52
Localizare : b0toShAn!

mda... reclamatiee :X:X Empty
MesajSubiect: mda... nu este dreptateee ma florineeeee   mda... reclamatiee :X:X Icon_minitime1Mar Iul 22, 2008 10:48 pm

ziciii uu ca ma enervez dar nici ashaaa dao in qlo de treabaa silent silent bounce bounce bounce scratch scratch
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 92
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 32
Localizare : Dorohoi

mda... reclamatiee :X:X Empty
MesajSubiect: Re: mda... reclamatiee :X:X   mda... reclamatiee :X:X Icon_minitime1Mar Iul 22, 2008 10:57 pm

TEAM VAZUT ... AI INJURAT

Inchei Subiectu !!!
Sus In jos
https://linkmaniadorohoi.all-up.com
n3rv

n3rv


Mesaje : 12
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 52
Localizare : b0toShAn!

mda... reclamatiee :X:X Empty
MesajSubiect: mda..   mda... reclamatiee :X:X Icon_minitime1Mar Iul 22, 2008 11:02 pm

bnn ca yos vinovatt maaaa .....offfff deakmaaa naaaa.....
Sus In jos
DivineGamer

DivineGamer


Mesaje : 44
Data de înscriere : 14/06/2008
Varsta : 33
Localizare : Dorohoi

mda... reclamatiee :X:X Empty
MesajSubiect: Re: mda... reclamatiee :X:X   mda... reclamatiee :X:X Icon_minitime1Mier Iul 23, 2008 8:13 am

dak te intelegi cu 2 playeri nu inseamna k te intelegi cu totzi Wink
Sus In jos
m4r0k4nu

m4r0k4nu


Mesaje : 7
Data de înscriere : 22/07/2008
Localizare : Botosani

mda... reclamatiee :X:X Empty
MesajSubiect: Re: mda... reclamatiee :X:X   mda... reclamatiee :X:X Icon_minitime1Mier Iul 23, 2008 9:52 am

ba divine dc vrei u sa ii iei locul lu _n3Rv_???si asa ieri te-ai cam laudat ca ii iei locul,carei treaba .
era greu sa vb cu K!LL sa iti dea admin??

sau asa iti place tie sa iei locul altcuiva?
ba si sunt momente cand nu este un admin pe server mai ales divine joaca din an in pasti si cand sunt codati nici un admin:D.dar am posibilitatea sa chem unul pe _n3Rv_



ba K!LL am si eu o intrebare,cati din admini tai au steam??? scratch


ca am citit pe forum la o cerere de admin si ziceai ca trebuie sa ai steam.


admini tai care au steam roagai sa imi dea add la id de steam m4r0k4nu Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 92
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 32
Localizare : Dorohoi

mda... reclamatiee :X:X Empty
MesajSubiect: Re: mda... reclamatiee :X:X   mda... reclamatiee :X:X Icon_minitime1Mier Iul 23, 2008 12:37 pm

adminii care sunt akma nu au toti steam pt ca ei joaca aproape de cand e deschis srv.....si atunci adminu se lua altfel Razz
Sus In jos
https://linkmaniadorohoi.all-up.com
DivineGamer

DivineGamer


Mesaje : 44
Data de înscriere : 14/06/2008
Varsta : 33
Localizare : Dorohoi

mda... reclamatiee :X:X Empty
MesajSubiect: Re: mda... reclamatiee :X:X   mda... reclamatiee :X:X Icon_minitime1Mier Iul 23, 2008 1:56 pm

m4r0k4nu a scris:
ba divine dc vrei u sa ii iei locul lu _n3Rv_???si asa ieri te-ai cam laudat ca ii iei locul,carei treaba .
era greu sa vb cu K!LL sa iti dea admin??

sau asa iti place tie sa iei locul altcuiva?
ba si sunt momente cand nu este un admin pe server mai ales divine joaca din an in pasti si cand sunt codati nici un admin:D.dar am posibilitatea sa chem unul pe _n3Rv_



ba K!LL am si eu o intrebare,cati din admini tai au steam??? scratch


ca am citit pe forum la o cerere de admin si ziceai ca trebuie sa ai steam.


admini tai care au steam roagai sa imi dea add la id de steam m4r0k4nu Laughing Laughing Laughing


tu imi zici mie ca joc din an in pasti?Smile) da tre sa joc tot timpu cu numele de divine? teai uitat makr la statistica de pe forum sa vezi kte ore jucate am eu?dak nu stii taci Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





mda... reclamatiee :X:X Empty
MesajSubiect: Re: mda... reclamatiee :X:X   mda... reclamatiee :X:X Icon_minitime1

Sus In jos
 
mda... reclamatiee :X:X
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LinkMania Dorohoi CS 1.6  :: -=Server=- LinkMania Dorohoi CS 1.6 :: Reclamatii si cereri unban-
Mergi direct la: