LinkMania Dorohoi CS 1.6
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Inregistrati-va (gratis) Altfel nu va apar toate Categoriile!!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 mda.. florine

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
n3rv

n3rv


Mesaje : 12
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 52
Localizare : b0toShAn!

mda.. florine Empty
MesajSubiect: mda.. florine   mda.. florine Icon_minitime1Mier Iul 23, 2008 3:56 pm

dak..nici acum nul sanctionezii ... Sad primesc bannn de la adminuu ala bun divinee bom nuj dcc :-? aveam alt nick ....tr sami schimbe nikuuu nu sami deie ban permanentt ...asa ca floriineeee pale pale dak nici acum nu iei masuurii scratch scratch scratch + ca acuma serveru e aproape gol din caua lui ca le da kick bann ..aiurea ... si pleaca pe alt server ....
Sus In jos
DivineGamer

DivineGamer


Mesaje : 44
Data de înscriere : 14/06/2008
Varsta : 33
Localizare : Dorohoi

mda.. florine Empty
MesajSubiect: Re: mda.. florine   mda.. florine Icon_minitime1Mier Iul 23, 2008 4:31 pm

eu nu am injurato p maikta;) era si eu_bursuc pe server si inca el ma sfatuit satzi dau ban .. aja ca taci si nu mai injura cum comentezi printurile a?
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 92
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 32
Localizare : Dorohoi

mda.. florine Empty
MesajSubiect: Re: mda.. florine   mda.. florine Icon_minitime1Mier Iul 23, 2008 9:24 pm

srv nu e plin....ca este o problema cu netu......si cu injuratu TU ESTI VINOVAT N3rv
Sus In jos
https://linkmaniadorohoi.all-up.com
Continut sponsorizat





mda.. florine Empty
MesajSubiect: Re: mda.. florine   mda.. florine Icon_minitime1

Sus In jos
 
mda.. florine
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LinkMania Dorohoi CS 1.6  :: -=Server=- LinkMania Dorohoi CS 1.6 :: Reclamatii si cereri unban-
Mergi direct la: