LinkMania Dorohoi CS 1.6
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Inregistrati-va (gratis) Altfel nu va apar toate Categoriile!!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 adminii p_ _ _ _

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
2Young2d!E




Mesaje : 1
Data de înscriere : 23/07/2008

adminii p_ _ _ _ Empty
MesajSubiect: adminii p_ _ _ _   adminii p_ _ _ _ Icon_minitime1Vin Iul 25, 2008 4:40 pm

kill nu mai da admin la tat prostu frate!!!!!!!
ai dat admin la toti incompetentii si acuma m-am trezit si cu ban din partea prostanului ala de bursuc sau cum dracu -l cheama. cand erau astia codati pe serv statea ca prostu spectator sii ziceam sa le dea ban si se facea ca nu aude, si acuma si-a gasit si omul cui sa dea ban. stergele adminurile la toti ca sunt incompetenti toti!!!!!! :
Sus In jos
DivineGamer

DivineGamer


Mesaje : 44
Data de înscriere : 14/06/2008
Varsta : 33
Localizare : Dorohoi

adminii p_ _ _ _ Empty
MesajSubiect: Re: adminii p_ _ _ _   adminii p_ _ _ _ Icon_minitime1Vin Iul 25, 2008 7:01 pm

j eu ?:O
Sus In jos
Salut




Mesaje : 5
Data de înscriere : 24/07/2008

adminii p_ _ _ _ Empty
MesajSubiect: Re: adminii p_ _ _ _   adminii p_ _ _ _ Icon_minitime1Vin Iul 25, 2008 8:15 pm

Dap omu are dreptate se cam fac greseli multe am observat si eu se dau banuri aiurea si cand le zici ca dau exemplu: Ba frate elodia ala intra zi de zi codat pe server uite am ip-u lui te rog da-i ban permanent sa nu ne mai deranjeze adminu spune ca nu are voie sa dea ban permanent. LOL cum adika nu are voie ??????? Bai boss daca ala intra codat tot timpu de ce nu i-a permanent????? Le-am scris si comanda de addban am zis ca poate saracii nu stiu comanda da ma rog ..... mai umbla si tu pe la admini mai verifica-i ca e JALEEEEEEEEE.. HF sper sa nu mai iau banuri aiurea .
Sus In jos
Continut sponsorizat





adminii p_ _ _ _ Empty
MesajSubiect: Re: adminii p_ _ _ _   adminii p_ _ _ _ Icon_minitime1

Sus In jos
 
adminii p_ _ _ _
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LinkMania Dorohoi CS 1.6  :: -=Server=- LinkMania Dorohoi CS 1.6 :: Reclamatii si cereri unban-
Mergi direct la: