LinkMania Dorohoi CS 1.6
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Inregistrati-va (gratis) Altfel nu va apar toate Categoriile!!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Il reclam pe adminul 3l!>< !!!!!!

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
T3GGl3

T3GGl3


Mesaje : 9
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Tomesti

Il reclam pe adminul 3l!>< !!!!!! Empty
MesajSubiect: Il reclam pe adminul 3l!>< !!!!!!   Il reclam pe adminul 3l!>< !!!!!! Icon_minitime1Sam Iun 14, 2008 10:04 am

Il reclam pe adminul 3l!>< pt ca zice ca am wall iar eu nu am nimic!!!! as propune sai scoateti adminul caci nu este un admin asa de bun si mai si zice de mn ca am wall.Eu iam zis sa faca poze si nu a vrut apoi am facut un demo si iam zis sami dea adresa lui de mess sai dau demou!!!


Ultima editare efectuata de catre teggle in Dum Iun 15, 2008 8:35 am, editata de 1 ori
Sus In jos
KILL
Admin
KILL


Mesaje : 17
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 32

Il reclam pe adminul 3l!>< !!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Il reclam pe adminul 3l!>< !!!!!!   Il reclam pe adminul 3l!>< !!!!!! Icon_minitime1Sam Iun 14, 2008 9:28 pm

Ok...se va rezolv si problema asta sa vedem care e de vina
Sus In jos
kusk3

kusk3


Mesaje : 36
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 56

Il reclam pe adminul 3l!>< !!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Il reclam pe adminul 3l!>< !!!!!!   Il reclam pe adminul 3l!>< !!!!!! Icon_minitime1Lun Iun 16, 2008 12:47 pm

Ma baiatule:
- unu la mana eu am C.S vachi (cel simplu) asa ca nu vad tot ce scrie(de asta nu am lag)
- doi la mana eu ti-am facut poze si am spus sa-mi dai pozele dar tu nu mi-ai mai dat pozele asa ca m-am enervat si ti-am dat ban 15 min.
- trei la mana tu aveai wall pentru ca unu era la geana si tu ai stiut exact unde era.

Mie nu-mi place cand codati domina ******* sa domine ce-i care joaca corect:D
Sus In jos
T3GGl3

T3GGl3


Mesaje : 9
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Tomesti

Il reclam pe adminul 3l!>< !!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Il reclam pe adminul 3l!>< !!!!!!   Il reclam pe adminul 3l!>< !!!!!! Icon_minitime1Lun Iun 16, 2008 3:15 pm

mai baiatule u nu miai facut nici o poza si eu nu am coade din cauza ca calculatoru meu nu ma lasa sa copii coade am un fel de steam si eu am facut un demo pe awp-bycastor si tiam zis sami dai adresa ta de mess si u nu miai dato...Si in caz ca nu te superi cati spun io joc foarte corect si daca stii cei aia ,io jucam la sunet si cand io joc la sunet aud cum dai u in pereti si te mai aud si cand mergi .... aaa si ca sa nu te superi ..joc mai bn ca tn cs ....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Il reclam pe adminul 3l!>< !!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Il reclam pe adminul 3l!>< !!!!!!   Il reclam pe adminul 3l!>< !!!!!! Icon_minitime1

Sus In jos
 
Il reclam pe adminul 3l!>< !!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Mi s-o luat adminul
» Mi sa luat adminul.....de ce?....ce am facut?
» Va rog frumos sa faceti cava cu adminul 3l!>< !!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LinkMania Dorohoi CS 1.6  :: -=Server=- LinkMania Dorohoi CS 1.6 :: Reclamatii si cereri unban-
Mergi direct la: