LinkMania Dorohoi CS 1.6
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Inregistrati-va (gratis) Altfel nu va apar toate Categoriile!!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Admin as vrea daca se poate.....

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
HoSu

HoSu


Mesaje : 8
Data de înscriere : 16/06/2008
Varsta : 28
Localizare : Cluj-Napoca

Admin as vrea daca se poate..... Empty
MesajSubiect: Admin as vrea daca se poate.....   Admin as vrea daca se poate..... Icon_minitime1Lun Iun 16, 2008 1:46 pm

Nume : HoSu
Nume cu care joci pe servar : HoSu
Pt ce vrei admin pe servaru nostru : in timpul jocului am observat ca sunt codati playerii...........si vreau sa nu mai fie codati pe servar ca imi place......si mi-ar parea rau ca un servar atat de frumos sa fie plin de codati.......as vrea sa conving codatii sa scoata coadele.........daca nu kick.........daca nu merge nici asa BAN......
Ip-ul : 78.97.222.198
Id mess : hosu_just4you
Cate comenzi pe amx stiti ?? : vreo 40
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! cheers


Ultima editare efectuata de catre HoSu in Dum Iun 22, 2008 10:59 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 92
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 32
Localizare : Dorohoi

Admin as vrea daca se poate..... Empty
MesajSubiect: Re: Admin as vrea daca se poate.....   Admin as vrea daca se poate..... Icon_minitime1Lun Iun 16, 2008 6:29 pm

Nu te vad in fiecare zi pe srv....si nu joci de atata timp de cand joc altiii
Sus In jos
https://linkmaniadorohoi.all-up.com
HoSu

HoSu


Mesaje : 8
Data de înscriere : 16/06/2008
Varsta : 28
Localizare : Cluj-Napoca

Admin as vrea daca se poate..... Empty
MesajSubiect: Admin as vrea daca se poate.....   Admin as vrea daca se poate..... Icon_minitime1Dum Iun 22, 2008 10:40 pm

eih......acuma sunt pe locul 2 in top.....imi dai admin?...
jok in fiecare zi........spunetimi si mie daka imi dati admin..... bounce rabbit study


Ultima editare efectuata de catre HoSu in Dum Iun 22, 2008 11:00 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 92
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 32
Localizare : Dorohoi

Admin as vrea daca se poate..... Empty
MesajSubiect: Re: Admin as vrea daca se poate.....   Admin as vrea daca se poate..... Icon_minitime1Dum Iun 22, 2008 10:54 pm

tu am auzit ca joci cu wall sau aim....tiau cerut adminii pozele si tu ai iesit...ia vezi cum sta treaba
Sus In jos
https://linkmaniadorohoi.all-up.com
HoSu

HoSu


Mesaje : 8
Data de înscriere : 16/06/2008
Varsta : 28
Localizare : Cluj-Napoca

Admin as vrea daca se poate..... Empty
MesajSubiect: admin..   Admin as vrea daca se poate..... Icon_minitime1Dum Iun 22, 2008 11:03 pm

mai...am jucat.....dar acum nu mai jok......am avut doar wall dar nu dadeam prin pereti...
si am recunoscut la adminul teggie k am jucat cu wall........si iam dat pozele pe photos in MESSENGER>.
si am si recunoscutt......deci acum nu mai jok k imi da eroare jocul knd imi bag codul.....ori imi iese din jok knd incepe runda
intelegi......dar adminul mia cerut inca odata pozele....dar el leam sters dupa ce i leam aratat..
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 92
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 32
Localizare : Dorohoi

Admin as vrea daca se poate..... Empty
MesajSubiect: Re: Admin as vrea daca se poate.....   Admin as vrea daca se poate..... Icon_minitime1Dum Iun 22, 2008 11:34 pm

nam de unde sa stiu ca nu mai joci nici akm cu walll...si toti vor sati dau ban ..api dak tias mai da si admin gandeste oleak
Sus In jos
https://linkmaniadorohoi.all-up.com
Continut sponsorizat





Admin as vrea daca se poate..... Empty
MesajSubiect: Re: Admin as vrea daca se poate.....   Admin as vrea daca se poate..... Icon_minitime1

Sus In jos
 
Admin as vrea daca se poate.....
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Domnule Admin as dori si eu admin! daca se poate
» Domnule Admin as dori si eu admin! daca se poate
» Admin.....?
» Admin By Cr!st! Ron@ldo
» ;;) pt admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LinkMania Dorohoi CS 1.6  :: -=Server=- LinkMania Dorohoi CS 1.6 :: Cerere admin / slot-
Mergi direct la: