LinkMania Dorohoi CS 1.6
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Inregistrati-va (gratis) Altfel nu va apar toate Categoriile!!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie!!!!!!!!

In jos 
+4
TraGeDie
n3rv
Admin
DivineGamer
8 participan?i
AutorMesaj
DivineGamer

DivineGamer


Mesaje : 44
Data de înscriere : 14/06/2008
Varsta : 33
Localizare : Dorohoi

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Reclamatie!!!!!!!!   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Mar Iul 22, 2008 3:04 pm

K!ll, _n3rv_ se numeste admin? injura toata ziua p srv da kick aiurea si iji bate joc d totzii incluziv d mn x(... rog sa iei masuri . .si apropo tine vreun redirect? lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 92
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 32
Localizare : Dorohoi

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!!!!!!!   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Mar Iul 22, 2008 6:52 pm

affraid affraid affraid voi rezolva problema
Sus In jos
https://linkmaniadorohoi.all-up.com
n3rv

n3rv


Mesaje : 12
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 52
Localizare : b0toShAn!

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: mda..... sa nu dezvalui multhee   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Mar Iul 22, 2008 9:02 pm

decii yo injurr aiiii ... Mad dovezii waa Rolling Eyes pe cn am injurat arata wa...yo sthau aproape toata ziua pe server ....te oftici ca te fac Smile)) si ca playeriii vorb cu meee ..si tie ciuda sau krei problemaaaa.... Question lashate waaa divine nai o treabaa..ejti u tare ..sa nu dezvalui mai multhee Sleep
Sus In jos
TraGeDie




Mesaje : 2
Data de înscriere : 22/07/2008

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!!!!!!!   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Mar Iul 22, 2008 10:34 pm

Nu este adevarat divine se oftica ca noi jucatori ne int mai bine cu n3rv.Nu este adevarat ca injura doar cate-odata cand moare dar nu il injura pe ala.Injura messu
Sus In jos
DivineGamer

DivineGamer


Mesaje : 44
Data de înscriere : 14/06/2008
Varsta : 33
Localizare : Dorohoi

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!!!!!!!   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Mier Iul 23, 2008 8:11 am

lol Smile) cum sa dovedesc dak vb in privat? putzin imi pasa ca joaca mai bn Wink juca mai bn si cand nu avea admin si nu ma ofticam Smile
Sus In jos
m4r0k4nu

m4r0k4nu


Mesaje : 7
Data de înscriere : 22/07/2008
Localizare : Botosani

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!!!!!!!   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Mier Iul 23, 2008 9:38 am

ba divine dc ai u o simpatie sa nu mai aiba _n3Rv_ admin?? scratch

el macar joaca mai tot timpu.cand avem nevoie de admin e prezent si ne ajuta cu orice Very Happy .

asa ca k!LL mai gandestete inca odata inainte sa ii scoti adminul lui _n3Rv_.

semnat Dau paLmat:D
Sus In jos
DivineGamer

DivineGamer


Mesaje : 44
Data de înscriere : 14/06/2008
Varsta : 33
Localizare : Dorohoi

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!!!!!!!   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Mier Iul 23, 2008 9:53 am

Dau palmat cat tia dat sa il lauzi? scratch scratch hai sa punem la vot care e cel mai bun admin dintre mn si nerv si dupe vedem Smile
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 92
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 32
Localizare : Dorohoi

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!!!!!!!   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Mier Iul 23, 2008 12:39 pm

asa ca k!LL mai gandestete inca odata inainte sa ii scoti adminul lui _n3Rv_.

IMI PARE RAU NU IAM SCOS ADMINU>>>ARE MAI PUTINE COMENZI!!!!!
Sus In jos
https://linkmaniadorohoi.all-up.com
DivineGamer

DivineGamer


Mesaje : 44
Data de înscriere : 14/06/2008
Varsta : 33
Localizare : Dorohoi

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!!!!!!!   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Mier Iul 23, 2008 1:49 pm

sa se mai gandeasca oleaka? unde e nerv ca vroia dovezi cum vorbeste el pe server!


Reclamatie!!!!!!!! Snap0010
Sus In jos
DivineGamer

DivineGamer


Mesaje : 44
Data de înscriere : 14/06/2008
Varsta : 33
Localizare : Dorohoi

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!!!!!!!   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Mier Iul 23, 2008 1:50 pm

Reclamatie!!!!!!!! Snap0011

iar
Sus In jos
DivineGamer

DivineGamer


Mesaje : 44
Data de înscriere : 14/06/2008
Varsta : 33
Localizare : Dorohoi

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!!!!!!!   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Mier Iul 23, 2008 1:50 pm

Sus In jos
DivineGamer

DivineGamer


Mesaje : 44
Data de înscriere : 14/06/2008
Varsta : 33
Localizare : Dorohoi

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!!!!!!!   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Mier Iul 23, 2008 1:53 pm

Un adevarat exemplu de admin !!! lol! lol! lol!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 92
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 32
Localizare : Dorohoi

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!!!!!!!   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Mier Iul 23, 2008 9:21 pm

astept raspuns N3rV
Sus In jos
https://linkmaniadorohoi.all-up.com
n3rv

n3rv


Mesaje : 12
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 52
Localizare : b0toShAn!

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: nui adevarat   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Mier Iul 23, 2008 10:18 pm

astha nu eram yoo Mad Mad Mad Mad a intra unu de parte cu divinee No No Shocked '
sami bag yo ceva nu e adevarattt ..yo nu am mai intrat pe serverrr..nu am jucat ca nu aveam css pirat pirat pirat What a Face decii ..vrajealaa affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Sus In jos
DivineGamer

DivineGamer


Mesaje : 44
Data de înscriere : 14/06/2008
Varsta : 33
Localizare : Dorohoi

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!!!!!!!   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Joi Iul 24, 2008 8:13 am

Smile) vrajeala? K!ll intreabal pe Scorpionul Poj k pe el il injura;)
Sus In jos
VodkaLov3r




Mesaje : 3
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 32
Localizare : Dorohoi

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: lool   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Lun Iul 28, 2008 9:28 am

nerv daca mai avea admin si daca injura nu ii dadea gag de 120 de secunde:P
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 92
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 32
Localizare : Dorohoi

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!!!!!!!   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Lun Iul 28, 2008 3:20 pm

are admin....si tot lua gag...ca asa am pus eu ...deci ala e altu ca eu nu cred ca e n3rv:)))
Sus In jos
https://linkmaniadorohoi.all-up.com
DivineGamer

DivineGamer


Mesaje : 44
Data de înscriere : 14/06/2008
Varsta : 33
Localizare : Dorohoi

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!!!!!!!   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Lun Iul 28, 2008 6:36 pm

lol Smile) printurile is facute unu dupe altu Smile)=))


apropo ..cn poate intra cu numele lui dak el are parola pe admin?
Sus In jos
VodkaLov3r




Mesaje : 3
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 32
Localizare : Dorohoi

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: cum adik??? nu inteleg?   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Lun Iul 28, 2008 6:56 pm

cum adik mah divinegamer explicate sa inteleg
,,cn poate intra cu numele lui dak el are parola pe admin?"...........
Sus In jos
DivineGamer

DivineGamer


Mesaje : 44
Data de înscriere : 14/06/2008
Varsta : 33
Localizare : Dorohoi

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!!!!!!!   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Mar Iul 29, 2008 8:18 am

pai el are ip dinamic..(se schimba la fiecare conectare) k!ll stie:) cheers cheers
Sus In jos
Salut




Mesaje : 5
Data de înscriere : 24/07/2008

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!!!!!!!   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Mar Iul 29, 2008 9:06 am

E vrajeala mare asta daca un player are adminu prin user si pass , este cat se poate de normal ca numele lui "__n3rv__" sa fie rezervat si nu te poti conecta la srv cu numele ala decat daca ii pui parola , ce e asa de greu de inteles??? El era 100% pe deasupra mai si minte , sau a mai dat la cineva useru si parola de la adminul sau ceea ce eu stiu ca se pedepseste si mai rau cu ridicarea adminului . HF all



Qwaie nu-mi mai dati ban aiurea............................Ms
Sus In jos
DivineGamer

DivineGamer


Mesaje : 44
Data de înscriere : 14/06/2008
Varsta : 33
Localizare : Dorohoi

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!!!!!!!   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Mar Iul 29, 2008 2:31 pm

Salut a scris:
E vrajeala mare asta daca un player are adminu prin user si pass , este cat se poate de normal ca numele lui "__n3rv__" sa fie rezervat si nu te poti conecta la srv cu numele ala decat daca ii pui parola , ce e asa de greu de inteles??? El era 100% pe deasupra mai si minte , sau a mai dat la cineva useru si parola de la adminul sau ceea ce eu stiu ca se pedepseste si mai rau cu ridicarea adminului . HF all



Qwaie nu-mi mai dati ban aiurea............................Ms


GG asta am vrut sa zic:P
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 92
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 32
Localizare : Dorohoi

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!!!!!!!   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Mar Iul 29, 2008 9:38 pm

atunci cred ca putea sa intre altu cu numele lui ...pt ca el nu avea imunitate atunci Wink
Sus In jos
https://linkmaniadorohoi.all-up.com
bavarezul




Mesaje : 1
Data de înscriere : 15/08/2008

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: sal VodkaLov3r   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Lun Oct 06, 2008 12:10 am

re sal...vreau si io admin....ma numesc zaharia ionut...,numele pe care joc pe server este Q7...joc de ceva vreme pe server..si intru des...id meu de mess este:ionut_000...iar ip:78.97.71.147
Sus In jos
DivineGamer

DivineGamer


Mesaje : 44
Data de înscriere : 14/06/2008
Varsta : 33
Localizare : Dorohoi

Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!!!!!!!   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1Mar Oct 07, 2008 5:03 pm

bavarezul a scris:
re sal...vreau si io admin....ma numesc zaharia ionut...,numele pe care joc pe server este Q7...joc de ceva vreme pe server..si intru des...id meu de mess este:ionut_000...iar ip:78.97.71.147



Nu aici se fac cererile pentru admin !!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!!!!!!!   Reclamatie!!!!!!!! Icon_minitime1

Sus In jos
 
Reclamatie!!!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie
» Reclamatie
» Cerere Admin + Reclamatie
» Reclamatie la adresa lui Hosu
» Reclamatie la adresa lu votka..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LinkMania Dorohoi CS 1.6  :: -=Server=- LinkMania Dorohoi CS 1.6 :: Reclamatii si cereri unban-
Mergi direct la: