LinkMania Dorohoi CS 1.6
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Inregistrati-va (gratis) Altfel nu va apar toate Categoriile!!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie la adresa lu votka..

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
DivineGamer

DivineGamer


Mesaje : 44
Data de înscriere : 14/06/2008
Varsta : 33
Localizare : Dorohoi

Reclamatie la adresa lu votka.. Empty
MesajSubiect: Reclamatie la adresa lu votka..   Reclamatie la adresa lu votka.. Icon_minitime1Vin Iul 04, 2008 10:33 am

k!ll vreau satzii instiintez k votka e cel care da banuri permanent Neutral ... eram p server si ia zis lu unu sai dea pozele in 2 min.. iar pt ca nu ia dat .... ia dat ban permanent Neutral affraid affraid affraid affraid No No No Exclamation Exclamation
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 92
Data de înscriere : 13/06/2008
Varsta : 32
Localizare : Dorohoi

Reclamatie la adresa lu votka.. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa lu votka..   Reclamatie la adresa lu votka.. Icon_minitime1Vin Iul 04, 2008 8:05 pm

asa faci si tu dak cineva nu iti da pozele dai ban perm....si cand stii ca are coade....
Sus In jos
https://linkmaniadorohoi.all-up.com
DivineGamer

DivineGamer


Mesaje : 44
Data de înscriere : 14/06/2008
Varsta : 33
Localizare : Dorohoi

Reclamatie la adresa lu votka.. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa lu votka..   Reclamatie la adresa lu votka.. Icon_minitime1Sam Iul 05, 2008 8:46 am

pai pane akma ziceai sa nu dam ban permanent deloc ..... sa dam pane in 60 min :-? si deaqma sa le dau permanent la fiecare codat?:-? intro sapt ai 100 d banuri permanente:-?
Sus In jos
HoSu

HoSu


Mesaje : 8
Data de înscriere : 16/06/2008
Varsta : 28
Localizare : Cluj-Napoca

Reclamatie la adresa lu votka.. Empty
MesajSubiect: ba baieti   Reclamatie la adresa lu votka.. Icon_minitime1Sam Iul 05, 2008 2:33 pm

vezi ma
mie miai scos adminu???....da inteleg
dar la asta
vodka....dc nu il scoti bine zike divin......io inteleg si eu dadeam banuri da chiar asa.......recunosc k am gresit dar si asta...... elephant
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie la adresa lu votka.. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa lu votka..   Reclamatie la adresa lu votka.. Icon_minitime1

Sus In jos
 
Reclamatie la adresa lu votka..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie la adresa lui Hosu
» Reclamatie
» Reclamatie
» Reclamatie!!!!!!!!
» Cerere Admin + Reclamatie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LinkMania Dorohoi CS 1.6  :: -=Server=- LinkMania Dorohoi CS 1.6 :: Reclamatii si cereri unban-
Mergi direct la: